KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204377
nr 1420 4377
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kvinna i landskap. Olja på duk, 27x41, yttermått inklusive ram: 34x48 cm
Kondition: dukskador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:57:27
100 kr
150 kr